Strona głównaNasza oferta skupu autFormularz wyceny autaKontakt ze skupem aut we Wrocławiu
 
   
 
 
 

Nasz skup aut Wrocław zajmuje się skupem samochodów na terenie całego województwa dolnośląskiego, opolskiego, lubuskiego. Skupujemy auta w miastach takich jak Wrocław, Wałbrzych, Świdnica, Dzierżoniów, Jelenia Góra, Legnica, Polkowice, Opole, Kluczbork, Jelenia Góra, Zielona Góra i w ich okolicy.

Miałeś wypadek? A może twoje auto jest zniszczone, zaniedbane i nie wiesz jak się go pozbyć? Wiemy jak Ci pomóc! Nasz skup samochodów Wrocław to lek na każdy twój problem związany z niechcianym autem. Skup samochodów Wrocław jak i złomowanie samochodów Wrocław to główne kierunki prowadzonej przez nas działalności.

Nasza firma kupuje auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, przyczepy, motocykle i inne. Bardzo chętnie kupimy również całe floty pojazdów z firm.

Wróciłeś z pracy w Anglii, chcesz sprzedać auto które tam kupiłeś? Dobrze trafiłeś. Nasz skup samochodów Wrocław kupi także auto z Anglii w każdym stanie.

Możemy Państwa zapewnić, że żadna firma nie zapewni takiej elastyczności świadczonych usług i że nasz skup samochodów kupi absolutnie każde auto. Taki które jest ładne i zadbane, a także takie które jest zniszczone, powypadkowe, zalane, spalone, popsute. Zawsze dostosujemy się do Państwa i przyjedziemy w umówione miejsce o umówionej porze.

Zadzwoń a pracownik naszego skupu aut przyjedzie najszybciej jak będzie to możliwe i wypłaci uzgodnioną kwotę od ręki, w dogodnej dla Państwa formie: gotówka, przelew, wpłata w okienku bankowymi, podpisze umowę kupna-sprzedaży dzięki czemu pozbędziecie się Państwo już wszystkich zobowiązań co do auta i zabierze auto naszym transportem dzięki czemu pojazd którego chcecie się Państwo pozbyć od razu zniknie spod domu.

Oprócz skupu samochodów Wrocław zajmujemy się także pomocą drogową i wypożyczamy lawety. Potrzebujesz transportu?? Dzwoń!!! Wozimy nie tylko samochody.

 
 
 
 

Nasz skup samochodów zapewnia całkowicie darmowy dojazd i wycenę skupowanych aut na terenie Wrocławia i okolic. W innych przypadkach cenę auta próbujemy ustalić telefonicznie a ewentualnie lekko weryfikujemy ją na miejscu ponieważ nawet zdjęcia nie oddaja faktycznego stanu auta. Skup aut Wrocław działa na dogodnych dla Państwa warunkach. Dopasujemy czas i miejsce spotkania do Państwa oczekiwań. Dla waszej wygody na stronie jest formularz który można wypełnić a my na pewno nie zostawimy waszego zgłoszenia bez odpowiedzi. Skup samochodów Wrocław interesuje absolutnie każde auto!!!

 
 
 
 

Nasz skup samochodów Wrocław posiada własny transport. Posiadamy odpowiednie pojazdy, sprzęt oraz doświadczenie w transporcie aut w każdym stanie więc auto zabieramy zaraz po dokonanej tranzakcji. Dla pracowników naszego skupu aut Wrocław odebranie auta w każdym stanie nie jest problemem. Kupimy każde auto. Skup aut całych, zepsutych, powypadkowych, do kasacji, spalonych, zalanych. Absolutnie każdy rocznik i stan auta. Świadczymy również usługi pomocy drogowej, dowozu paliwa, awaryjnego odpalania. Jednorazowy transport od 1 do 3 pojazdów. Nasz skup samochodów Wrocław przewozi również maszyny rolnicze i budowlane. Potrzebujesz coś przewieźć? Dzwoń!

 
 
 
 

Nasz skup samochodów Wrocław wypłaca ustaloną kwotę w jak najkrótszym czasie. Z reguły pieniądze wypłacane są od ręki chyba że sprzedający wybierze inny sposób zapłaty. Nasz skup aut płaci w gotówce, przelewem lub wpłacając pieniądze w okienku bankowym. Zawsze staramy się zapłacić możliwie najwyższą kwotę adekwatna do stanu i rocznika pojazdu. Nawet gdy wydaje Ci się że twoje auto jest "totalnym złomem" my za nie zawsze zapłacimy chociaż symboliczną kwotę i pozbawimy obciążenia jakim jest płacenie obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Skup samochodów Wrocław zapewni ci wszystkie dokumenty potrzebne do wyrejestrowania pojazdu. Nie daj sie nabrać na teksty "Minimum formalności". Minimum a później kłopot w urzędzie lub ubezpieczalni. My zapewniamy tyle dokumentów ile jest Ci potrzebne dzięki czemu nie zostaniesz niemile zaskoczony przy wyrejestrowywaniu samochodu. Pamiętaj Nasz skup aut, samochodów Wrocław to gwarancja dopełnienia wszystkich formalności.

 
   
 

Tagi: skup aut Wrocław, złomowanie samochodów, skup samochodów we Wrocławiu

Kontakt: biuro@autoskup.wroc.pl | tel. 792 087 612
Autoskup Wrocław - All Rights Reserved